Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 31 sierpnia 2026
Imieniny: Izabela, Rajmund, Bohdan
zachmurzenie duże
17°C
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!

OBWIESZCZENIE WÓJTA GMINY KROKOWA o rozpoczęciu konsultacji społecznych dotyczących projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla fragmentu wsi Żarnowiec - Południe, gmina Krokowa, projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla fragmentu wsi Słuchowo, gmina Krokowa

Ocena 0/5

ZPGN.6721.3.13.2025.Żarnowiec-Południe                                     Krokowa, dnia 31.08.2026r.

ZPGN.6721.6.14.2025.Słuchowo

OBWIESZCZENIE

WÓJTA GMINY KROKOWA

 

o rozpoczęciu konsultacji społecznych dotyczących

·         projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla fragmentu wsi Żarnowiec - Południe, gmina Krokowa, 

·         projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla fragmentu wsi Słuchowo, gmina Krokowa 

 

Na podstawie art. 8h, art. 8i, art. 8j oraz art. 17 pkt 11 i 13 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. z 2026 r., poz. 538 z późn zm. ) oraz art. 29 i art. 39 ust. 1 pkt 2-5 w związku z art. 46 ust. 1 pkt 1 oraz art. 54 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku, jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2026 r., poz. 670 ze zm.) i uchwały nr XVIII/143/2025 Rady Gminy Krokowa z dnia 18 czerwca 2025 r.. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla fragmentu wsi Żarnowiec- Południe, gmina Krokowa oraz uchwały nr XVIII/144/2025 Rady Gminy Krokowa z dnia 18 czerwca 2025 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla fragmentu wsi Słuchowo, gmina Krokowa,

 

zawiadamiam o rozpoczęciu konsultacji społecznych dotyczących:

1.                  projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla fragmentu wsi Żarnowiec - Południe, gmina Krokowa,

2.                  projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla fragmentu wsi Słuchowo, gmina Krokowa,

wraz z prognozami oddziaływania na środowisko dla ww. projektów miejscowych planów.

 

Konsultacje będą prowadzone od 31.08.2026 r. do 30.09.2026 r. w następujących formach:

1.    Zbieranie uwag w dniach od 31.08.2026 r. do 30.09.2026 r., uwagi składa się na piśmie utrwalonym w postaci papierowej lub elektronicznej, w tym za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, na formularzu w postaci papierowej lub w formie dokumentu elektronicznego na adres Urzędu Gminy Krokowa, ul. Żarnowiecka 29, 84-110 Krokowa, w tym na adres poczty elektronicznej: urzad@krokowa.pl. Formularz jest dostępny w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Krokowa pod niniejszym ogłoszeniem oraz w zakładce „Zagospodarowanie Przestrzenne” => „Druki do pobrania”. Składający uwagę podaje swoje imię i nazwisko albo nazwę oraz adres zamieszkania albo siedziby oraz adres poczty elektronicznej, o ile taki posiada, a także wskazuje, czy jest właścicielem lub użytkownikiem wieczystym nieruchomości objętej wnioskiem, oraz może podać dodatkowe dane do kontaktu takie jak adres do korespondencji lub numer telefonu. Organem właściwym do rozpatrzenia uwag jest Wójt Gminy Krokowa.

2.    Dyżur projektanta:

1) dot. projektu planu Żarnowiec - Południe w dniu 15.09.2026 r. w godzinach 15:30 – 16:00 w siedzibie Urzędu Gminy Krokowa, ul. Żarnowiecka 29, 84-110 Krokowa, SALA NARAD II PIĘTRO. 

2) dot. projektu planu Słuchowo w dniu 16.09.2026 r. w godzinach 15:30 – 16:00 w siedzibie Urzędu Gminy Krokowa, ul. Żarnowiecka 29, 84-110 Krokowa, SALA NARAD II PIĘTRO. 

3.    Spotkanie otwarte poprzedzone prezentacją projektu aktu planowania przestrzennego:

 1) projektu planu Żarnowiec - Południe w dniu 15.09.2026 r. o godzinie 16:00 w siedzibie Urzędu Gminy Krokowa, ul. Żarnowiecka 29, 84-110 Krokowa, SALA NARAD II PIĘTRO. 

2) projektu planu Słuchowo w dniu 16.09.2026 r. o godzinie 16:00 w siedzibie Urzędu Gminy Krokowa, ul. Żarnowiecka 29, 84-110 Krokowa, SALA NARAD II PIĘTRO. 

 

Projekty aktów planowania przestrzennego wraz z prognozami oddziaływania na środowisko dostępne są na stronie internetowej urzędu www.krokowa.pl oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Krokowa bip.krokowa.pl w zakładce: „Zagospodarowanie przestrzenne” => „Projekty Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego oraz Studium” oraz w wersji papierowej w siedzibie Urzędu Gminy Krokowa, ul. Żarnowiecka 29, 84-110 Krokowa, pokój nr 214.

 

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych dostępna jest na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Krokowa w zakładce „Ochrona danych, cyberbezpieczeństwo”.

 

Wójt Gminy Krokowa

Adam Śliwicki   

Pliki do pobrania:

KLAUZULA INFORMACYJNA
Format: pdf, 98.08 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.