Tutaj powinien być opis

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Spotkaliśmy się dzisiaj, aby uroczyście rozpocząć rok szkolny. Od dzisiaj rozpoczynacie fascynującą przygodę w poznawaniu świata i zdobywaniu wiedzy i zapewniam Was, że tak przygoda nigdy się nie skończy, bo człowiek uczy się całe życie nie tylko w szkole.
Aby być dobrym pracownikiem, aby być dobrym rodzicem, aby być dobrym Polakiem to należy się uczyć. Oczywiście każdy z nas posiada inne talenty ale nie wolno ich zakopywać, należy je rozwijać. To od Was zależy jaka będzie nasz Ojczyzna w przyszłości to już dzisiaj pracujecie na jej dobro,
na dobro Waszych rodzin.
Cieszymy się, że możemy żyć uczyć się i pracować w wolnej Polsce, róbmy to dobrze aby nasi rodzice i nauczyciele byli z nas dumni. Pamiętajmy, że jesteśmy jednym ze sztafety pokoleń, pamiętajmy, że nasi przodkowie i przed 100 laty i 79 lat temu zapłacili wielką cenę za to abyśmy żyli w wolnej i niepodległej Polsce.
Wszystkim nauczycielom z okazji rozpoczęci a roku szkolnego 2018/2019 życzymy
na najbliższe miesiące pracy dydaktyczno-wychowawczej pozytywnej energii, jakże potrzebnej
do urzeczywistniania kolejnych ambitnych zamierzeń i realizacji często niełatwych przedsięwzięć. 
Uczniom życzymy sukcesów w zdobywaniu wiedzy i kolejnych umiejętności. Niech osiąganie wyznaczonych celów daje Wam wiele satysfakcji, będzie inspiracją do dalszych działań i przyniesie jak najlepsze wyniki. 
Życzenia spokojnego roku szkolnego przekazujemy również rodzicom. Państwa zaangażowanie w pracę szkoły jest niezwykle cenne, dlatego prosimy o nie również  w tym roku. 
Wszystkim Państwu jeszcze raz życzymy udanego roku szkolnego, entuzjazmu i zapału
do pracy, odkrywania na nowo swoich pasji oraz samych sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym. 

Wójt Gminy Krokowa
Adam Śliwicki