Tutaj powinien być opis

Turniej Piłki Ręcznej "Nasza Niepodległa"

Podsumowanie Turnieju Piłki Ręcznej „Nasza Niepodległa” 11.11.2019 r.

Tegoroczna edycja turnieju piłki ręcznej cieszyła się podobnie jak w poprzednich latach dużym zainteresowaniem. Wystartowało łącznie ponad 70 zawodniczek i zawodników. 9 zespołów zostało podzielonych na dwie grupy, z których najlepsze zespoły awansowały do finału. Do pierwszej grupy trafiły drużyny: Młode Wilki, Grom, PKS, PKP Warszawka, natomiast do drugiej: TFT, Miszcze, Bakłażany, Audice, UKS Krokowa. Klasyfikacja po rozgrywkach grupowych:
Grupa A
1. Młode Wilki 6pkt.
2. PKP Warszawka 4pkt.
3. Grom 2pkt.
4. PKS 0pkt.

Grupa B
1. Miszcze 8pkt.
2. TFT 6pkt.
3. Bakłażany 4pkt.
4. UKS Krokowa 2pkt.
5. Audice 0pkt.

Rozgrywki grupowe obfitowały w wiele ciekawych zagrań, obron bramkarskich oraz akcji.
Finałowy mecz toczył się według schematu „bramka za bramkę”. Emocje sięgały zenitu, a rozgrywane akcje nie odbiegały od tych oglądanych w telewizji. Ostatecznie zespół Młodych Wilków okazał się o dwie bramki lepszy od zespołu Miszczy.
Na zakończenie turnieju zespoły grające w finale został nagrodzone przez wicedyrektora Szkoły Podstawowej w Krokowej Pana Krzysztofa Kuptza drobnymi upominkami w formie sprzętu sportowego. Organizatorem byli Uczniowski Klub Sportowy przy SP w Krokowej oraz KCK w Krokowej.
Ze swojej strony bardzo dziękuję dziewczętom z koszykarskiej sekcji UKS, które wraz z trenerami (Wojtek Styn oraz Adam Centkowski) próbowały przeciwstawić się pozostałym dużo starszym zespołom. Osobne podziękowania dla wspomnianego wcześniej Wojtka Styn za pomoc w organizacji całego turnieju.

Ze sportowym pozdrowieniem, Adam Centkowski