Logo Urzędu Gminy Krokowa

OBWIESZCZENIE WÓJTA GMINY KROKOWA W SPRAWIE KONSULTACJI SPOŁECZNYCH dotyczących projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla fragmentu wsi Dębki -Piaśnica, w gmina Krokowa

Ocena 0/5

ZPGN.6721.15.2025.Dębki Piaśnica                                                            Krokowa, dnia 31.08.2026r.

OBWIESZCZENIE

WÓJTA GMINY KROKOWA W SPRAWIE KONSULTACJI SPOŁECZNYCH

dotyczących projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

dla fragmentu  wsi Dębki -Piaśnica, w gmina Krokowa

Na podstawie art. 17 pkt 11 i 13 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (t.j. Dz. U. z 2026, poz. 538 ze zm.), art. 39 ust. 1 pkt 2-5, art. 40, art. 46, art. 54 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 670 ze zm.) oraz Uchwały Rady Gminy Krokowa Nr XIV/113/2025 z dnia 27 marca 2025 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla fragmentu wsi Dębki-Piaśnica, gmina Krokowa, zawiadamiam o rozpoczęciu konsultacji społecznych miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla fragmentu wsi Dębki-Piaśnica, gmina Krokowa wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Konsultacje będą prowadzone w dniach od 01.12.2026 r. do  30.01.2027r. , w następujących formach:

1) zbierania uwag,

2) spotkania otwartego,

3) dyżuru projektanta projektu planu.

1.    Zbieranie uwag w dniach od 01.12.2026 r. do 30.01.2027 r., uwagi składa się na piśmie utrwalonym w postaci papierowej lub elektronicznej, w tym za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, na formularzu w postaci papierowej lub w formie dokumentu elektronicznego na adres Urzędu Gminy Krokowa, ul. Żarnowiecka 29, 84-110 Krokowa, w tym na adres poczty elektronicznej: urzad@krokowa.pl. Formularz jest dostępny w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Krokowa pod niniejszym ogłoszeniem oraz w zakładce „Zagospodarowanie Przestrzenne” => „Druki do pobrania”. Składający uwagę podaje swoje imię i nazwisko albo nazwę oraz adres zamieszkania albo siedziby oraz adres poczty elektronicznej, o ile taki posiada, a także wskazuje, czy jest właścicielem lub użytkownikiem wieczystym nieruchomości objętej wnioskiem, oraz może podać dodatkowe dane do kontaktu takie jak adres do korespondencji lub numer telefonu. Organem właściwym do rozpatrzenia uwag jest Wójt Gminy Krokowa.

2.    Spotkanie otwarte poprzedzone prezentacją projektu aktu planowania przestrzennego w dniu 20.01.2027 r. o godzinie 16:00 w siedzibie Urzędu Gminy Krokowa, ul. Żarnowiecka 29, 84-110 Krokowa, SALA NARAD II PIĘTRO.

3.      Dyżur projektanta w dniu 20.01.2027 r. w godzinach 15:30 – 16:00 w siedzibie Urzędu Gminy Krokowa, ul. Żarnowiecka 29, 84-110 Krokowa, SALA NARAD II PIĘTRO.

Projekt aktu planowania przestrzennego wraz z prognozą oddziaływania na środowisko dostępny jest na stronie internetowej urzędu www.krokowa.pl oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Krokowa bip.krokowa.pl w zakładce: „Zagospodarowanie przestrzenne” => „Projekty Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego oraz Studium” oraz w wersji papierowej w siedzibie Urzędu Gminy Krokowa, ul. Żarnowiecka 29, 84-110 Krokowa, pokój nr 214.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych dostępna jest na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Krokowa w zakładce „Ochrona danych, cyberbezpieczeństwo”.

Organem właściwym do rozpatrzenia uwag, jest Wójt Gminy Krokowa i Rada Gminy Krokowa . Wykaz zgłoszonych uwag wraz z propozycją ich rozpatrzenia przez Wójta Gminy Krokowa i uzasadnieniem zostanie zawarty w raporcie podsumowującym przebieg konsultacji społecznych, który przedstawiony będzie Radzie Gminy Krokowa wraz z projektem planu miejscowego do uchwalenia.

                                                                                         Wójt Gminy Krokowa

                                                                                               Adam Śliwicki

Pliki do pobrania:

KLAUZULA INFORMACYJNA
Format: pdf, 98.08 kB
powrót do kategorii
Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności