Tutaj powinien być opis

Puchar Recyklingu Ministra Środowiska

10 października w ramach sesji inauguracyjnej Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON Environment w Poznaniu został wręczony naszej Gminie przez ministra środowiska – Henryka Kowalczyka Puchar Recyklingu Ministra Środowiska.

Puchar Recyklingu to ogólnopolski konkurs organizowany już od 20 lat i jest jedynym przedsięwzięciem, który docenia najlepsze samorządy i przedsiębiorstwa w zakresie efektywności gospodarki odpadami.

Przyznanie Gminie Krokowa tak prestiżowej nagrody - to ogromne wyróżnienie, radość i satysfakcja. Na tę nagrodę zapracowaliśmy wspólnie, zarówno urzędnicy zajmujący się na co dzień gospodarką odpadami, mieszkańcy gminy Krokowa, jak               i pracownicy przedsiębiorstw odbierających i zagospodarowujących odpady.

Szczególnie ważne jest to, że to eksperci przyznają nagrody i wyrażają tym samym uznanie dla efektywności naszego systemu oraz działań, które wspólnie realizujemy.

Takie wyróżnienia motywują nas do dalszego podnoszenia świadomości ekologicznej mieszkańców naszej gminy w kwestiach recyklingu i dbałości o otaczające nas środowisko naturalne.