Tutaj powinien być opis

Spotkanie Opłatkowe

W dniu 20 grudnia na Zamku w Krokowej obyło się spotkanie opłatkowe zorganizowane przez Samorząd Gminy Krokowa. Przewodniczący Rady Gminy Krokowa Zygmunt Piątek powitał zaproszonych gości. Były modlitwy oraz przełamanie się opłatkiem. Dzieci ze Szkoły Podstawowej z Lubocina swoim występem umiliły gościom wspólne spotkanie. Przy wigilijnym stole spotkały się Władze Samorządowe Gminy Krokowa na czele z pełniącym funkcję Wójta Gminy Krokowa - Adamem Śliwickim wraz z licznie przybyłymi gośćmi.

Okres świąteczny skłania nas do refleksji nad własnym życiem, Zbliżające się święta, są znakomitą okazją, aby pojednać się z bliźnim, spędzić więcej czasu z rodziną i cieszyć się miłością innych. Powinniśmy doceniać obecność drugiego człowieka.
Każdy powinien być obdarowany ciepłem i dobrym słowem. Takie jest najważniejsze przesłanie Świąt Bożego Narodzenia. Niech gwiazda betlejemska prowadzi nas do tych, którzy pragną serdeczności, by z nadzieją i optymizmem mogli patrzeć w przyszłość. Wigilia jest jedynym, niepowtarzalnym wieczorem. Niech nie gaśnie on nigdy w naszych sercach, czyniąc nas coraz lepszymi, wspaniałomyślnymi wobec innych. W każdej chwili bądźmy pomocni, gdy ktoś w pobliżu będzie potrzebował wsparcia.
Życzymy wszelkiej pomyślności, zdrowia i spełnienia zamierzonych celów w nadchodzącym Nowym Roku 2018